aydinda jigololuk yapiyorum e1674370120750

Vedat Aydın’da Jigololuk yapıyor

  Aydın’ın popüler Rentboy’u Vedat’tan tüm güzel Bayanlara selamlar sevgiler. Aydın ilinde jigololuk yapıyorum.Yaşım 24, kendisini her anlamda yetiştirmiş, performansı yüksek, nazik ve centilmen Partner Arayanlar için buradayım. Şimdiye kadar sadece hayallerinizi süsleyen fantezilerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Sadece Aydın değil, bulunduğunuz her yere seve seve gelebilirim. Güvenilir ve sırdaş bir Aydınlı Jigolo Arıyorsanız hayallerinize

sakaryada jigololuk yapiyorum

Sedat Sakarya’da yaşıyor

Merhaba ben gizemli Jigolo’nuz Sedat . Sakarya’da ikamet ediyorum. 28 yaşında, karizma sahibi bir Rentboyum. Sevmek dokunmaktır sözünden yola çıkarak Jigolo Arayan Bayanlar’ı mutlu etmek gibi bir hedefim var. Dokunuşlarımla içinizi eritebileceğim konusunda da oldukça iddialıyım. Ülkenin her yerine seyahat edebilme özgürlüğüm var. Olgun Bayanlar ve Evli Çiftler ile özellikle birlikte olmaktan aşırı zevk alıyorum.

tekirdagda jigololuk yapiyorum e1674370059868

Uğur Tekirdağ’da Yaşıyor

Tekirdağ’dan Jigolo Uğur ben. Herkese selam olsun. 26 yaşında ve 1,91 boyunda karizma sahibi bir erkeğim. İşim gereği fazla seyahat edemiyorum. Marmara Bölgesi’nde Jigolo Arayan Bayanlar ve Evli Çiftler varsa seve seve görüşürüm. Partnerliğimden keyif alacağınızı düşünüyorum. On parmağında on marifet var derler ya hani. İşte o söz benim için yazılmış. Abartılı konuştuğumu düşünebilirsiniz. Denemeden

denizlide jigololuk yapiyorum e1674370050487

Ferdi Denizli’de Yaşıyor

Denizli’den  selamlar. Ben Ferdi . 25 yaşında, . Üniversite mezunuyum. Kendime ayırabileceğim çok boş zamanım oluyor. Saçma sapan şeyler yaparak zamanımı boşa harcamak istemiyorum. Sanırım yaşım gereği cinselliğe fazla düşkünüm. Gündüz veya gece farketmiyor. Her saat, her ortamda Partnerimle herşeyi yaşayabilirim. Evet sevgili bayanlar, var mı aranızda bu özelliklere sahip biri. Varsa mesajlaşıp görüşebiliriz.

kahramanmarasta jigololuk yapiyorum e1674370107540

Kamil Kahramanmaraş’ta yaşıyor

Kahramanmaraş’ta yaşayan Partneriniz Kamil’den selam ve sevgiler. Kadınları mutlu etmeyi bilen, sporcu, hayatın tüm stresine ve monotonluğuna inat siz Bayanların yüzünü güldürecek bir kişiliğe sahibim. Kırşehir ve diğer tüm illerde yaşayan Mutsuz ve Şefkat Arayan Bayanlar, bu mutluluk dolu dakikalarda uçuşa geçmek ve kanatlanmak istiyorsanız numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

mardinde jigololuk yapiyorum e1674370037618

Talip Mardin’de Yaşıyor

Selam ben Mardin’den Jigolo Talip. Yakışıklı ve cinsel performansı üst düzey Jigoloyum. Jigolo isteyen zengin bayanlar ile tanışıp uzun vadeli dostluklar kurmak için buradayım. Türkiye’nin bütün illerinden Jigolo arayan hanımları bekliyorum.

trabzonda jigololuk yapiyorum e1674370024953

Gökhan Trabzon’da Yaşıyor

Selam ben Jigolo Gökhan Trabzon’da ikamet eden sempatik ve sevecen bir erkeğim. Jigolo sohbeti arayanlar için buradayım. Telefonda benimle sıcak dakikalar yaşamak ve aradığınızı bulmak isterseniz fotoğraf üzerinde telefon numaram mevcuttur. Resim bana ait ve site gerçektir.

malatyada jigololuk yapiyorum e1674370004631

Egemen Malatya’da Yaşıyor

Selam bakımlı ve deneyimli Jigolo Egemen erkek arıyorum diyenler. Malatya’da yaşayan ne istediğini bilen kendini yetiştirmiş yakışıklı Jigoloyum. Yaz aylarının başlaması ile Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde Jigolo arayanlar ile iletişim kurabilirim.