jigololuk meslegi

Jigololuk Mesleği Nasıl Yapılır ?

Selam dostlar, ben internet bölgeında çok bulunduğum için böyle dostluk üstüne heyeten siteleri takibini sürdürüyorum. Bu sebepten buraya katılmam zor olmadı. Yapılması gereken şey çok kolay gerçekten. Keyifli Mesleğin Adı Jigololuk adlı başlıkta bir ton yer gördüm. Ama burası benim için çok iyiydi. Ben bir kafede çalışan, 21 yaşında gencim. İşten sonra yalnızca piyasa günü haricinde spora gidiyorum. Güzel sıhhatli hayat ve bedenimun biçimlenmesini seviyorum.

Tek başıma yaşadığım için internette gördüğüm Jigolo Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar kategorisinde bile yer alabilirim. Çünkü bende yalnız yaşadığım için dost arıyorum. Öte yandan da kadınlar eşliğinde olmak benim en büyük istekmdu. Yaşamımdaki en güzel kararı aldım. İlk olarak ne yapılması gerektiğine site üstünden baktım. Her şey çok açıklayıcı idi ve başka kaynaklara baktığımda hep aynı neticelerin bulunduğunu gördüm. Bazıları görüşme olmuyor diyor.

Benim şunlara inanasım gelmiyor. Çünkü bizzat kendim kayıt yaptırdığım için telefonlarım susmuyor. Dolandırıcılar sebebiyle böyle sitelere itimatini yitirmiş olan şahıslar tereddüt ediyor. Ben hiç başma bişi takmadan yıllık üye oldum. Sonuçları çok iyi oldu. İlk vakitler bende sizler gibi düşündüm ve ardından işler iyi açıldı. Şimdi bir dostum eşliğinde ev tutacağız. Her hususta ortak hayatamıza devam edeceğiz. Bayan dost olması evin hijyenine de katkı sağlayacaktır. Ben fazlaca mutluyum ve bu sizinde gülümseyeceği bir sektördür.

Jigololuk Mesleği Nasıl Yapılır ?” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir