En iyi jigolo Şirketleri ödüllü firmamıza son kontejanlar

Müşteri memnuniyet puanı Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplamaları yapılır. Mikro ajans gerçek jigolo şirketleri müracaat iptalim için 800 TL ücret talep ettiler. Mikro ajans jigolo ne demek tdk sitesine müracaat iptalim için 850 TL ücret talep ettiler. Benim bir şeyden haberim yok dedim ve bana kanuni prosedür başlatacaklarını ifade etti, kapattım. Aksi takdirde bende polis ve savcılığa gidip, kabahat duyurusunda bulunacağım… Beni jigolo sitesinden aradılar fakat ben öyle bir siteye kayıt olmadım ve beni aradıklarında şayet size bildirim gelecek deyip duruyorlar.

 

Çünkü bizden site üyeliğimizin karşılığında para istiyor ve üyeliği iptali karşısında dahi ekstrem derecede para istiyor ve iş yerime yahut evime bildirim getiririz diyor. türkiye’de gerçek jigolo ajansı varmı paramı aldı ve dönüş yok. jigolo porn ezkaza üye oldum ileti atıllar 600 TL dosya kapama bedeli sonra 2000 TL istediler devamlı arayım sizi savcılığa vereceğiz kabahat duyurusunda bulundular devamlı arayıp para istiyorlar evime bildirim göndereceğiz dediler lütfen yardımcı olun bende onlara dedim sizi şikayet edeceğim savcıl… Dün gece arkadaşlarım bana latife uygulamak istemiş benim telefonumdan bir jigolo nedir kısaca tanımı sitesine üye olmuşlar fakat ismimi doğru yazıp tür ismimi hatalı yazmışla… Benim dahi adını yeni duyduğum bu siteye birisi benim numaramla kayıt olmuş. Üyeliğimi iptal edin yazılı bir şekilde dile getirdim yoksa mahkemeye müracaat etmek mecburiyetinde bırakmayın ne kadar yersiz bir aplikasyon. Benim numaram üstüne üye olunmuş fakat ben yapmadım üyeliğimi bozmak istiyorum fakat nasıl yapacağım bilemiyorum ne yapacağım bilmiyorum bunu cezası var mı ne kadar yardımcı olun bana aslında çok korkuyorum ilk kere bu çeşitli bir şeyle karşılaştım ne olur yardım edin.

 

Adıma latife niyetine jigolo hesabı açıldı bir çeşitli kapatamıyorum. Biraz evvela aradılar müracaat yapmışsınız dediler iptali için 1500 TL dediler yoksa vergi dairesine 8 bin eksiklik ödeyecekmişim bana yardımcı olun lütfen bu çeşitli bir şey olamaz bildiğiniz tehdit ediliyorum. Beni aradılar jigolo sitesine başvur yapmışsınız cayma bedeli 615 lira ödemeseniz sizi savcılığa vereceğim buradan jigolo sitesine sesleniyorum ben kayıt falan yapmadım bu sitenin adını dahi yeni duyuyorum arayıp tehdit edersiniz şayet müracaat kalkmasa sizi savcılığa vereceğim.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir